Popis akce
BHW - EUROPA TOUR 2015
J.BATTEN*S.HAMM*CH.WACKERMAN

Praha, Nová Chmelnice, Koněvova 219, Praha 3

KOUPIT VSTUPENKY NA nejbližší akci:


Informace o akci:

Do Prahy míří superband BHW v rámci evropského turné 2015. Ve složení Jennifer Batten, StuartHamm a ChadWackeman vystoupí v pondělí 23. března v pražském klubu Nová Chmelnice (Koněvova 2597/219, Praha 3). Začátek koncertu je ve 20:00 hod.

Jennifer Batten, kytarová virtuózka a dlouholetá spolupracovnice Michaela Jacksona,byla členem jeho kapely na turné Bad, Dangerous a History. Spolupracovala mimo jiné například s kytaristou Jeffem Beckem nebo kytaristkou VickiGenfan. Průřez jejím žánrem lze zařadit do oblasti rocku, metalu, fusion afunky. Její oblíbenou technikou je osmiprstý tapping, který lze vidět mj. v její vlastní úpravě klasické skladby "Let čmeláka" (autor: N.A.Rimskij-Korsakov). FlightoftheBumblebeehttps://www.youtube.com/watch?v=kng1oTF9img

BaskytaristaStuartHammje znám spoluprací s kytaristySteveVaiem, JoeSatrianim, Frankem Gambalem,… Americký baskytarista je známý nekonvenčním stylem jako jeden z průkopníků sólové hry na baskytaru, zejména pak mnohých herních technik - dvourukého tappingu, slapu a "poppingu". Je vyhledávaným doprovodným hráčem napříč žánry.Rád se pouští do rockových, jazzových, fusion či country repertoárů.

BubeníkChadWackerman byl již v mladém věku členem doprovodné kapely Franka Zappy. Později spolupracoval s dalšími hudebníky jako Barbra Streisandová, RobbyKrieger, MenatWork, Allan Holdsworth a vydal i několik sólových alb.

Trio slavných hudebníků doplňuje italský kytarový virtuozNazzarenoZacconi(TM Stevens, Bumblefootf), kterého jsme mohli vidět na podiu s Jennifer Batten již při jejím minulém pražském koncertu 26. listopadu 2013.

Vytisknout informace  

©TICKETSTREAM. Všechna práva vyhrazena.
O TICKETSTREAM | Ochrana osobních údajů v síti Ticketstream | Kontaktujte nás | Pravidla a podmínky. Časté dotazy |