Popis akce
TURBO ADCnet.cz FEST
Praha, Fotbalové hřiště Miškovice, Miškovice, Praha 9

KOUPIT VSTUPENKY NA nejbližší akci:


Informace o akci:

Hudební podzim v Miškovicích a Čakovicích pod hlavičkou umělecké agentury ProFiart prospery a generálního partnera ADCnet.cz, odstartuje v sobotu 20. října 2012 festivalem TURBO ADCnet.cz FEST na hřišti místního fotbalového mužstva. Lineup minifestivalu se rozrostl na čtyři hudební soubory a místo konání bylo důkladně konzultováno a proběhne za přispění a pod patronátem Městské části Praha 9 – Čakovice. Podzimní hudební veselice proběhne velmi ambiciózně a ve velkém stylu i za podpory místního Hasičského sboru a fotbalového týmu Miškovice, který zapůjčil ke konání hudební produkce své hřiště. O občerstvení se postará a v hojné míře jej návštěvníkům dodá místní Restaurace - bar MANHATTAN.

Hlavním partnerem festivalu je firma:
- ADCnet.cz, která je významným poskytovatelem IT a internetových služeb v širokém okolí

Partnery festivalu jsou firmy:
- Bydlíme – bydlíte, Petr Rudolský - stavební firma Hovorčovice
- AC dodávky Praha 8 Libeň - největší dovozce užitkových vozidel a minibusů
- Daho cars Praha 8 Karlín - autopůjčovna, provozovatel garáží a dovozce vozidel
- NONAK Praha 8 Libeň - reklamní studio
- FC Miškovice - fotbal
- Sbor dobrovolných hasičů Praha Miškovice
- Restaurace - bar MANHATTAN Trojastaveb s.r.o. Praha 8

Mediální partneři
- Rádio BEAT
- ProFiart prospery s.r.o., umělecká agentura
- Multimediální rockový projekt FAJN ROCK MUSIC

Hlavním překvapením hudební akce v Miškovicích je rocková legenda TURBO, která se do podvědomí posluchačů zapsala mimo jiné velkým hitem „Hráč“. Pánové minulý rok oslavili třicet let trvající kariéru a táhnou káru plnou nestárnoucích hitů dál po českých luzích a hájích.

Kapela letos v červnu vydala a pokřtila své další CD s názvem ŽÁR, které je určeno širší posluchačské veřejnosti. Míra Chrástka dokonale zapadl a nahradil zemřelého lídra kapely Richarda Kybice.

Další kapelou která v podvečer zahraje na akci jsou jihlavští ABI GAIL, kteří jsou již dlouholetí harcovníci českého i moravského bigbeatu s vlastní ucelenou tvorbou. Vydali před třemi lety svůj debut Hard & Heavy a od té doby už si zahráli na mnoha akcích po boku velkých jmen české scény (Vilém Čok a Bypass, Aleš Brichta, Krucipusk, Markýz John a další). Tento rok dotočili své nové CD Made in Highland a zároveň videoklip k vidění na Bandzone kapely, čí YouTube.

Pro mladé je určená odpolední produkce hudební skupiny FANFAN, vítěze beat festu TPCA Kolín 2011 a výherce několika dalších hudebních ocenění. V loňském roce skupina vydala své debutové album a klip Sněhová vločka. Velice nadčasové aranže dávají tušit velkou budoucnost tomuto souboru.

P.R.D.I. - tuhle partičku je dost obtížné zaškatulkovat, kluci do ní totiž vnesli všechny svoje předchozí hudební zkušenosti a pohledy. Takže se tady potkávají folk-rock, blues, country, rock, částečně i pop. Tahle kapela zručných muzikantů (své o ní řekli například Ivan Hlas nebo Michal Malátný) zraje opravdu jako víno. V ročníkovou lahůdku začala zrát přesně 9.9.1999. Pěkná čísla, co? V kapele se sešli muzikanti, kteří už mají něco za sebou. Jak v životě, tak v muzice.

Jako host festivalu vystoupí a účastníky festivalu pozdraví i zdejší obyvatel Miškovic Vilém Čok a zpěvačka Iva Hajnová (dříve Pavel Roth, Schovanky, David Mattioli).

Akce v Miškovicích na hřišti začíná ve 14.00 hodin představením hasičské techniky a TURBO ADCnet.cz FEST se koná za každého počasí. Všichni místní i přespolní jste srdečně zváni.

Internetové připojení WI-FI po celou dobu akce na hřišti od 14 do 24 hodin zajistí generální partner akce firma ADCnet.cz pro všechny posluchače a hosty akce zdarma.

Časový harmonogram akce
- 14.00 – 16.00 hodin ukázka požární techniky
- 16.00 – 16.55 hodin P.R.D.I. - Praha
- 17.10 - 18.10 hodin FANFAN - Kolín
- 18.30 - 19.35 hodin Abi Gail - Jihlava
- 20.15 – 22.00 hodin TURBO rock - Plzeň
- 24.00 hodin předpokládané ukončení akce

Zvuková a světelná technika, efekty BennySound, www.bennysound.webnode.cz
Produkce umělecká agentura ProFiart prospery s.r.o., www.profi-art.cz, tel. +420 606 808 144, +420 601 226 688


Více informací: www.adcnet.cz
Vytisknout informace  

©TICKETSTREAM. Všechna práva vyhrazena.
O TICKETSTREAM | Ochrana osobních údajů v síti Ticketstream | Kontaktujte nás | Pravidla a podmínky. Časté dotazy |