Vážení sportovní fanoušci Jaromíra Jágra,

je nám líto, že musíme oznámit, že Noc s LE68NDOU - Jaromír Jágr 26. 10. 2020 v Praze se neuskuteční. Čekali jsme do poslední chvíle, ale teď je již jasné, že Covid opět neodvolí, aby se tyto výjimečné show naší legendy uskutečnila. Jedná se o největší show jakou jsme kdy v naší historii plánovali a můžeme vám slíbit, že o ni nepřijdete.

Po poradě s Jaromírem, který si nesmírně váží obrovského zájmu z vaší strany, kdy jste dokázali show vyprodat za pár dní, jsme se rozhodli, že show v žádném případě nezrušíme. Jaromír Jágr tyto show nikdy nedělal a když už se pro ně rozhodl, nechce své fanoušky zklamat. Během pár týdnů oznámíme nové termíny, které určíme podle aktuální situace a to s dostatečným předstihem. Vstupenky zůstávají v platnosti a figurky Jaromír Jágr čekají na skladě, stejně jako spoustu dalších překvapení. Jak říká Jaromír Jágr: ,,Tenhle příběh ještě nekončí."

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (více informací). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.