62. Zlatá tretra Ostrava<br>World Athletics Continental Tour Gold

62. Zlatá tretra Ostrava

World Athletics Continental Tour Gold

Popis

Doplňující informace

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY


SEZNAMTE SE S PROGRAMEM ZLATÉ TRETRY OSTRAVA A VYBERTE SI VSTUPENKU PODLE DISCIPLÍN

Zlatá tretra Ostrava zveřejnila časový pořad. „Není nikdy jednoduché sestavit časový pořad velkého mezinárodního mítinku. Hraje zde roli velké množství faktorů, včetně mezinárodního kalendáře a televizního přenosu. Ale atleti jsou potvrzeni, disciplíny rozvrženy a diváci se mohou těšit na nabitý program,“ komentuje hlavní tvůrce, manažer Zlaté tretry Ostrava, Alfons Juck.


Jak budou rozvrženy technické disciplíny najdete níže. Zatím si ještě stále můžete podle nich vybrat to pravé místo na tribuně.


I. Skok o tyči pod hlavní tribunou - to je unikátní zážitek vidět nejlepšího atleta světa současnosti Monda Duplantise atakovat šestimetrové výšky. V konkurenci dalších skvělých skokanů jako je halový mistr Evropy a norský rekordér Sondre Guttormsen nebo polský rekordman Piotr Lisek. Show na jakou se nezapomíná.


II. Skok o tyči na klasickém místě - v zatáčce to bude boj o český rekord v podání Amálie Švábíkové. Proti ní se postaví medailistka z halových MS a ME a letních ME Slovinka Tina Šutejová a kanadská rekordmanka Alysha Newmanová.


III. Nové místo pro vrh koulí - v blízkosti sprinterské rovinky - medailista letošních halových ME a český rekordman Tomáš Staněk v duelu s nejlepšími světovými koulaři.


IV. + V. Hod oštěpem - ženy a muži - tradiční super podívaná pod taktovkou ředitele mítinku a světového rekordmana Jana Železného. Nejprve ženy s českou elitou v čele s Nikol Ogrodníkovou, bronzovou z MS Harukou Kitagučiovou z Japonska nebo juniorskou mistryní světa Adrianou Vilagošovou ze Srbska. A vzápětí hvězdná soutěž mužů s Jakubem Vadlejchem, olympijským vítězem Neerajem Chopraou nebo mistrem světa Andersonem Petersem.


VI. Hod diskem se vrací - poprvé v historii Zlaté tretry Ostrava s nadějí atakovat 70 metrů - adept na rekord je mistr světa Kristjan Čeh ze Slovinska.Děti do 6ti let bez nároku na sedadlo zdarma.

Majitel průkazu ZTP/P a doprovod budou mít vstupenku za 1,- Kč na objednávku na emailu vstupenky@zlatatretra.cz.

Jiné slevy nejsou poskytovány.

Pořadatel

Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s.