FK Jablonec Permanentka I. liga, Sezóna 2020/2021

FK Jablonec Permanentka I. liga, Sezóna 2020/2021

PERMANENTKA I. liga

Popis

Doplňující informace

Vystavená permanentní vstupenka je nepřenosná! Standardní cena permanentky pro dospělé muže starší 15 let. Obnovení permanentky z předešlé sezóny na sezónu 2020/2021 není možné na prodejních místech. Pro obnovení permanentky máte vytvořenou rezervaci, v případě zrušení této rezervace nebude automatická obnova možná. Zlevněné a dětské permanentky lze zakoupit pouze na sekretariátu klubu. Permanentku je možné vyměnit, v případě zájmu, za plastovou kartičku na sekretariátu FK Jablonec, PO-PA 7,00-15,00 a také při utkáních v Infocentru. Více informací na www.fkjablonec.cz.


Od 20. července bude  spuštěn online prodej permanentek pro nové i stávající permanentkáře! Pro stávající, kteří budou permanentku obnovovat, to znamená, že bude jejich místo blokováno, a to až do 16. srpna 2020!


Od 3. srpna budou permanentky v prodeji také na Střelnici. Buďto v INFOCENTRU nebo v sekretariátu klubu každý všední den od 7 do 15 hodin. Zde si pak můžete také vyměnit vstupenky z online nákupu za za plastovou kartičku.


V polovině srpna skončí blokace obsazených míst stávajících majitelů permanentek. Pokud chcete mít své místo zajištěné, musíte nákup uskutečnit do tohoto data. Od 17. srpna budou všechna volná místa dostupná v prodeji také pro ostatní fanoušky.

Pořadatel

Fotbalový Klub Jablonec, a.s.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (více informací). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.