Footfest<br>Váš letní festival

Footfest

Váš letní festival
 - 

Popis

Doplňující informace

Děti do výšky 100 cm mají vstup zdarma (bez vstupenky). 

Děti 100 - 150 cm, ZTP/P + doprovod zvýhodněné vstupné k dispozici online i na prodejních místech. Na místě konání je nezbytné se prokázat příslušným průkazem.


V.I.P. vstupenka:

Pivní stany s vlastní zahrádkou. V ceně této vstupenky je vstup do areálu na oba festivalové dny. V pátek a v sobotu máte možnost využít všechno, co VIP zóna nabízí, především neomezenou konzumaci vychlazeného piva a dobrého vína. Dát si můžete i osvěžující nealko pití a jídlo, které bude v nabídce. Stačí si vybrat podle vašich chutí. Bonusem je i občerstvení bufetovou formou. Pokud nejste fanoušci popíjení piva z plastových kelímků, máme pro vás dobrou zprávu! Ve VIP zóně můžete na plast zapomenout a těšit na vychlazené pivo do skla.

VIP zóna je umístěna ve středu areálu s výhledem na obě dvě hlavní stage. Součástí prostoru jsou samostatné toalety. Vstupenku můžete využít jako originální dárek a udělat tak radost přátelům, rodině nebo obchodním partnerům. Tyto vstupenky určitě potěší každého, kdo si chce festival užít v pohodlí na 100 %.

Pořadatel

FOOTFEST s.r.o.