Oleg Gazmanov

Oleg Gazmanov

Popis

Doplňující informace

VIP:
* Лучшие места в первых рядах
* Возможность сфотографироваться с Олегом Газмановым и получить автограф
* VIP-вход в вестибюль
* Собственный, отдельный бар2. listopadu, Forum Karlín, Praha, jubilejní koncert Olega Gazmanova- "50 let na jevišti. Žít, jak žít!"
První koncert Olega Gazmanova v Praze!! 2. listopadu se uskuteční ve Forum Karlín v Praze jubilejní koncert Olega Gazmanova se speciálním programem "Žít tak žít!" K 50. výročí tvůrčí činnosti umělce. Na koncertě uslyšíte jak jeho Top písně z různých let tak i zcela nové!
Oleg Gazmanov - básník, zpěvák, skladatel a ctěný umělec Ruska, několikanásobný vítěz ruských hudebních ocenění, vítěz «The World Music Awards» festivalu, velvyslanec dobré vůle pro děti fond UNICEF v Rusku.
Mnoho písní Olega Gazmanova se stalo lidovými písněmi, které jsou známé a zpívané několika generacemi. Repertoár působí tematicky a používá prvky lidové, popové a rockové hudby.
Neuvěřitelná energie na koncertech Olega Gazmanova je tak silná, že při první písní vyniká v sále jedinečná atmosféra a jeho komunikace s publikem dává hodně pozitivních a nezapomenutelných emocí. Každý koncert je jedinečný a plný překvapení!!

VIP: nejlepší místa v prvních řadách, VIP vstup do haly, vlastní, oddělený bar

Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.

Pořadatel

Facilité Media s.r.o.