Pavel Šporcl, Vilém Veverka<BR>Mezinárodní hudební festival Český Krumlov 2020

Pavel Šporcl, Vilém Veverka

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov 2020

Popis

Doplňující informace

Zakoupením každé vstupenky přispíváte částkou 5 Kč na pořízení notového materiálu v Braillově písmu pro zrakově postižené hudebníky ze ZUŠ Jaroslava Ježka.

MHF Český Krumlov nabízí seniorům nad 65 let (rok narození 1955 a dříve) cenové zvýhodnění 10 % při nákupu vstupenek. Platí pro nákup 1 vstupenky na každý festivalový koncert. Při vstupu na koncert může být držitel zvýhodněné seniorské vstupenky požádán o předložení dokladu prokazujícího jeho věk. Toto cenové zvýhodnění nelze sčítat s dalšími slevami na nákup vstupenek.

Dětská sleva 6 - 15 let (včetně). Při vstupu na koncert může být držitel zvýhodněné dětské vstupenky požádán o předložení dokladu prokazujícího jeho věk (žákovský průkaz, průkaz zdravotní pojišťovny a pod.). Toto cenové zvýhodnění nelze sčítat s dalšími slevami na nákup vstupenek.

Vstupenky se slevou ZTP a ZTP/P pouze na e-mailovou objednávku: info[zavináč]ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.
Slevy TP nejsou poskytovány.

Pro vstup na koncert platí pořadatelské podmínky a ustanovení o GDPR uveřejněné na www.festivalkrumlov.cz.
Změna programu vyhrazena.

Pořadatel

AUVIEX, s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (více informací). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.