Vojtěch Dyk & B-Side Band & Janáčkova Filharmonie Ostrava

Vojtěch Dyk & B-Side Band & Janáčkova Filharmonie Ostrava

Popis

Doplňující informace

U prvních 3 kategorií jsou nastavené speciální přidané hodnoty a to:
1. kategorie, cena 3 490 Kč = Osobní setkání s Vojtěchem Dykem a členy kapely po koncertě. Oddělený vstup bez čekání a front. Zbrusu nové CD s live záznamem úspěšného premiérového koncertu Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, bandleadera Josefa Buchty s Janáčkovou Filharmonií Ostrava v ostravském Gongu a navíc autorské CD Vojtěch Dyk & B-Side Band: Deska a instrumentální CD B-Side Band: Meeting Point.

2. kategorie, cena 2 990 Kč = Oddělený vstup bez čekání a front. Ke vstupence lahev vína vinařství Chateau Valtice z exkluzívní limitované serie Vojtěch Dyk & B-Side Band "Deset let Beat ve swingu". Zbrusu nové CD s live záznamem úspěšného premiérového koncertu Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, bandleadera Josefa Buchty s Janáčkovou Filharmonií Ostrava v ostravském Gongu a navíc autorské CD Vojtěch Dyk & B-Side Band: Deska a instrumentální CD B-Side Band: Meeting Point.

3. kategorie cena 2 490 Kč = Oddělený vstup bez čekání a front. Ke vstupence zbrusu nové CD s live záznamem úspěšného premiérového koncertu Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, bandleadera Josefa Buchty s Janáčkovou Filharmonií Ostrava v ostravském Gongu a navíc autorské CD Vojtěch Dyk & B-Side Band: Deska a instrumentální CD B-Side Band: Meeting Point

Všichni držitelé vstupenek v kategoriích 4-9 obdrží na místě konání akce zbrusu nové CD s live záznamem úspěšného premiérového koncertu Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, bandleadera Josefa Buchty s Janáčkovou Filharmonií Ostrava v ostravském Gongu.

Vstupenky se slevou ZTP/P + doprovod (2 osoby za cenu jedné vstupenky) pouze na e-mailovou objednávku: info[zavináč]ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.
Vstupenky pro vozíčkáře nebo vozíčkářky jsou k dispozici buď pod tr. A (vstupné 1490,00 Kč vč. místa pro doprovod) nebo pod tr. B (vstupné 1290,00 Kč vč. místa pro doprovod).
Slevy ZTP, TP ani jiné nejsou poskytovány.

Děti do 3 let bez nároku na sedadlo zdarma.

Pořadatel

Mass Dream production s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (více informací). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.