FK Jablonec<br>Permanentka I. liga<br>Season 2020/2021

FK Jablonec

Permanentka I. liga
Season 2020/2021
PERMANENTKA I. liga

Description

Additional info

Vystavená permanentní vstupenka je nepřenosná! Standardní cena permanentky pro dospělé muže starší 15 let . Zlevněné a dětské permanentky lze zakoupit pouze na sekretariátu klubu. Permanentku je možné vyměnit, v případě zájmu, za plastovou kartičku na sekretariátu FK Jablonec, PO-PA 7,00-15,00 a také při utkáních v Infocentru. Více informací na www.fkjablonec.cz.

Od 20. července bude  spuštěn online prodej permanentek pro nové i stávající permanentkáře! Pro stávající, kteří budou permanentku obnovovat, to znamená, že bude jejich místo blokováno, a to až do 16. srpna 2020!

Od 3. srpna budou permanentky v prodeji také na Střelnici. Buďto v INFOCENTRU nebo v sekretariátu klubu každý všední den od 7 do 15 hodin. Zde si pak můžete také vyměnit vstupenky z online nákupu za za plastovou kartičku.

V polovině srpna skončí blokace obsazených míst stávajících majitelů permanentek. Pokud chcete mít své místo zajištěné, musíte nákup uskutečnit do tohoto data. Od 17. srpna budou všechna volná místa dostupná v prodeji také pro ostatní fanoušky.

Promoter

Fotbalový Klub Jablonec, a.s.

This site uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic (more info). By using this site you agree with our Terms and Conditions.