Kouzelný program na zámku

Kouzelný program na zámku

Description

Additional info

Děti zdarma do 4 let věku s doprovodem rodičů

Pro ty, kteří ještě váhají, bychom rádi přiblížili, co vše pro malé kouzelníky letos chystáme!

V ZÁKLADNÍM VSTUPU:

Škola famfrpálových dovedností - každý mladý kouzelník sní o tom, zahrát si na proslulém famfrpálovém hřišti. Nás kouzelný trenér vám ukáže, jak na to!

Moderované kouzelnické hry - bez opravdových kouzelníků by to nebylo ono, pokud budete koukat pozorně, možná se něco naučíte a nezapomeňte se rozhlédnout, kouzelníci budou i mezi vámi!

Čarodějnické vystoupení - souboj mezi dobrem a zlem vrcholí, magická světelná show vám odvypráví příběh největšího boje kouzelnického světa!

Doprovodný program - hodina lektvarů, balónková show, krčma U Tří košťat, možnost potkat známé postavy z proslulé kouzelnické školy.

SE VSTUPENKOU II. TŘÍDY NAVÍC:

Vstup do kouzelných sklepů - nahlédněte do skřítkovy světničky, projděte potichu kolem draka a budete moci nahlédnout pod ruku profesorům lektvarů!

Vstup do sovince - vstupujte potichu, možná zahlédnete i Hedviku.

1x tištěná fotografie z magického fotokoutku!

1x kouzelnická hůlka - každý mladý kouzelník si vybere svou kouzelnou hůlky (nebo hůlka kouzelníka?) a bude mít možnost ji ještě vylepšit v naší dílně.

Malování na obličej!

PRO VSTUPENKY I. TŘÍDY NAVÍC NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK:

vstup do virtuální reality - přenesete se do světa kouzelníků, a tentokrát se opravdu proletíte na koštěti!


Promoter

Festive z.s.

This site uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic (more info). By using this site you agree with our Terms and Conditions.