Vojtěch Dyk & B-Side Band & Janáčkova Filharmonie Ostrava

Vojtěch Dyk & B-Side Band & Janáčkova Filharmonie Ostrava

Description

Additional info

U prvních 3 kategorií jsou nastavené speciální přidané hodnoty a to:
1. kategorie, cena 3 490 Kč = Osobní setkání s Vojtěchem Dykem a členy kapely po koncertě. Oddělený vstup bez čekání a front. Zbrusu nové CD s live záznamem úspěšného premiérového koncertu Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, bandleadera Josefa Buchty s Janáčkovou Filharmonií Ostrava v ostravském Gongu a navíc autorské CD Vojtěch Dyk & B-Side Band: Deska a instrumentální CD B-Side Band: Meeting Point.

2. kategorie, cena 2 990 Kč = Oddělený vstup bez čekání a front. Ke vstupence lahev vína vinařství Chateau Valtice z exkluzívní limitované serie Vojtěch Dyk & B-Side Band "Deset let Beat ve swingu". Zbrusu nové CD s live záznamem úspěšného premiérového koncertu Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, bandleadera Josefa Buchty s Janáčkovou Filharmonií Ostrava v ostravském Gongu a navíc autorské CD Vojtěch Dyk & B-Side Band: Deska a instrumentální CD B-Side Band: Meeting Point.

3. kategorie cena 2 490 Kč = Oddělený vstup bez čekání a front. Ke vstupence zbrusu nové CD s live záznamem úspěšného premiérového koncertu Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, bandleadera Josefa Buchty s Janáčkovou Filharmonií Ostrava v ostravském Gongu a navíc autorské CD Vojtěch Dyk & B-Side Band: Deska a instrumentální CD B-Side Band: Meeting Point

Všichni držitelé vstupenek v kategoriích 4-9 obdrží na místě konání akce zbrusu nové CD s live záznamem úspěšného premiérového koncertu Vojtěcha Dyka & B-Side Bandu, bandleadera Josefa Buchty s Janáčkovou Filharmonií Ostrava v ostravském Gongu.

Vstupenky se slevou ZTP/P + doprovod (2 osoby za cenu jedné vstupenky) pouze na e-mailovou objednávku: info[zavináč]ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.
Slevy ZTP, TP ani jiné nejsou poskytovány.

Děti do 3 let bez nároku na sedadlo zdarma.

Promoter

Mass Dream production s.r.o.

This site uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic (more info). By using this site you agree with our Terms and Conditions.