Vážení fanoušci,

Bohužel vás musíme informovat o změně programu Benátské! s Impulsem, o které jsme se dozvěděli teprve před pár minutami. Legendární anglický zpěvák Chris Norman totiž musel ze zdravotních důvodů zrušit svůj páteční koncert.

“Neskutečně mě mrzí, že do Liberce nepřijedu a nezahraju, ale bohužel jsem ve stavu, kdy mohu pouze ležet. Doufám, že se dám brzy dohromady a co nejdříve uvidím mé fanoušky v Česku,” vzkázal Chris Norman, který kvůli horečkám a kašli částečně přišel o hlas a i se svou manažerkou komunikuje pouze prostřednictvím SMS.

O změně organizátoři informovali prakticky okamžitě, co se nepříjemnou novinku dozvěděli. “Podobné změny na poslední chvíli jsou noční můrou každého z nás, doufali jsme, že nám se vyhnou. Ještě včera večer jsme seděli s Chrisovým road managerem na hotelu a ladili poslední detaily… Bohužel realita je jaká je, ale doufám, že se nám podařilo program upravit tak, že i letos budou fanoušci z Benátské! odcházet spokojení, všem se omlouváme” říká ředitel Benátské! s Impulsem Pavel Mikez s tím, že místo vystoupení Chrise Normana se posune koncert Rybiček 48.

“Vzhledem k tomu, že Rybičky loni vyprodaly svůj koncert za tři a čtvrt hodiny a i na Benátskou! přijedou s ohromnou show, tak věřím, že budou důstojnou náhradou. Chrisovi samozřejmě přejeme co nejrychlejší uzdravení a třeba se uvidíme příští rok I já bych se chtěl fanouškům omluvit a doufám, že na nás nezanevřou," dodává spolumajitel festivalu Petr Pečený.

Doufáme, že si i přesto letošní Benátskou! pořádně užijete. Těšíme se na viděnou!