Dvacáté narozeniny Svojšic proběhnou až příští rok.


Definitivní rozhodnutí o přesunu festivalu, které bylo dlouhou dobu ve vzduchu, padlo. S ohledem na vývoj pandemické situace a následnými opatřeními, která výrazně omezují pořádání velkých kulturních akcí, je už jasné, že během letošního léta nebude šance, abychom festival uspořádali v plném rozsahu a se všemi zahraničními hosty, jak bylo v plánu. Proto jsme se rozhodli přesunout dvacátou oslavu narozenin o rok, konkrétně na 22. května 2021.

Abychom však zachovali tradici každoročního setkání s fanoušky, rozhodli jsme se uspořádat 15. srpna 2020 ve Svojšicích alespoň menší festival, který bude co do kapacity určitě limitován, ale přesto věříme, že i tak si ho všichni skalní fanoušci našeho festivalu užijí. Podrobnosti o line-upu a vstupenkám zveřejníme zhruba do 14 dnů.

Vstupenky zůstávají v platnosti na rok 2021 a není nutné je měnit. Vzhledem k tomu, že i se zrušeným festivalem jsou spojeny vysoké finanční náklady, budeme moc vděčni, pokud nás podpoříte tím, že si vstupenky ponecháte a nebudete je vracet. Moc nám to v této situaci pomůže! I přesto ale bude možné do 30. června žádat o refundaci vstupenek v místě zakoupení.


VSTUPENKY NA FESTIVAL 2021
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (více informací). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.