HIGHJUMP 2021 – zrušen


Oficiální prohlášení pořadatelů:


Pomalu ale jistě se blíží datum, kdy si celá Highjump family připravuje plavky, ladí poslední detaily a už netrpělivě čeká na termín Highjumpu v Hřiměždicích. Už minulý rok nemohl proběhnout klasický, již 21. ročník našeho milovaného Highjumpu. Akce, která je v našich srdcích, akce, která má atmosféru, jakou jinde nezažijete.


Bohužel, musíme konstatovat a oficiálně potvrdit, že ani letos se dalšího ročníku Highjumpu v Hřiměždicích nedočkáme. Omlouváme se, že jsme s prohlášením přišli až takto pozdě. Snažili jsme se do poslední chvíle bojovat. Po dlouhém jednání se zastupitelstvem obce Hřiměždice, které si ani letos nepřeje žádnou hromadnou akci rozměru klasického Highjumpu, musíme přípravy lidově řečeno odpískat. Je nám líto, ale nezoufejte, všechny naše síly směřujeme k roku 2022 (5. -6.8.), kdy doufáme, že už svět bude v pořádku a my oslavíme highdiving opět v lomu. Prosíme o vaši přízeň a těšíme se na vás, ani nevíte jak. Stay with Highjump, see you in 2022.


Váš Highjump team.


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na příští ročník HIGHJUMPu, který se bude konat v termínu 5. - 6. 8. 2022.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (více informací). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.