Vážení fanoušci živých koncertů a kapely Kryštof,


je nám to moc líto, ale i přes naší velkou snahu nebude možné zrealizovat letošní akci "Kryštof hraje pro Vyškov", ani v náhradním termínu. Díky stále měnícím se vládním opatření a omezování počtu návštěvníků musíme koncert na fotbalovém stadionu zrušit.


Zároveň máme pro vás dobrou zprávu, povedlo se nám zajistit s klukama z Kryštof termín pro rok 2021 v původně plánovaném červnu.


Kryštof hraje pro Vyškov pátek 4.6. 2021 (VSTUPENKY)


Vaše zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i pro ročník 2021 a tímto vás také prosíme, abyste si je ponechali. Podpoříte tak naši dlouho plánovanou a připravovanou akci a my věříme, že díky vám tuto složitou dobu zvládneme, a že se v roce 2021 sejdeme u velkého stadiónového koncertu!


V případě závažných důvodů k refundaci, kontaktujte našeho prodejce www.ticketstream.cz, kde se tím zabývají individuálně s maximální vstřícností.


Děkujeme vám za pochopení a podporu, které si moc vážíme. Snažili jsme se a doufali ve zlepšení situace.


Moc se na Vás těšíme 4.6. 2021 ve Vyškově!


Pořadatelský tým a kapela Kryštof. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (více informací). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.