Interpreti

Dobře víme, že rozvíjení talentu je velmi náročné. Jsme proto připraveni vám pomoci se vším, co se týká realizace vašich projektů a to jak obchodně, marketingově, tak technicky. Uděláme vše pro to, aby vám zbylo co nejvíce času na samotnou tvorbu a nemuseli jste se zabývat administrativou kolem.

Kompletní obchodní a technické zajištění akce

S námi můžete vše, co se týká administrativy, vstupenek a odbavení akce zcela pustit z hlavy. Jen co si spolu řekneme vše potřebné o vašich plánech, náš tým se pustí do práce. Smluvní zajištění, prodej elektronických i tištěných vstupenek, jejich distribuce i případné refundace a vše zakončíme samotným odbavením vstupenek u vstupu na vaši akci.

Oslovení fanoušků v digitálních kanálech

Jsme připraveni oslovit vaše fanoušky ve všech našich digitálních kanálech a rozšířit tak výrazně zásah vaší komunikace. Připravíme pro vás zacílenou e-mailovou kampaň, údernou komunikaci na Facebooku a Instagramu a samozřejmě se vám pověnují naši redaktoři na partnerském portálu Informuji.cz.

Alternativní možnosti realizace eventů

Ať už plánujete letní festival nebo malou výstavu, můžete se na nás spolehnout. Pro každý typ akce vám připravíme optimální sadu nástrojů, se kterými bude jejich realizace tak snadná, jak to jen jde. Takže vězte, pokud máte i tu nejatypičtější představu o vašem eventu, ozvěte se nám a něco vymyslíme.

Předprodej pro vybrané fanoušky

Podařilo se vám za dobu vašeho působení vybudovat “zdravé jádro” vaší fanouškovské základny? Pojďme pro ně společně připravit zajímavé benefity, díky kterým vás budou mít ještě raději. Co byste řekli na unikátní e-mailové kampaně, VIP předprodej a další top služby?

Zajištění prodeje a distribuce merchandise

Návštěvníci vašich akcí určitě uvítají možnost odnést si domů něco víc než jen báječnou vzpomínku. Společně pro ně můžeme připravit sadu unikátního merchandise ve vašem designu, který můžeme za vás prodávat a distribuovat přímo k zákazníkům. Jednodušší už to být nemůže.

Další služby
Statistiky prodejů
Online Livestream
Nahrávaní pořadu a podcastu
Pronájem nahrávacího studia
Chcete vědět víc? Kontaktuje nás…

Pokud vás zaujaly naše služby a rádi byste se dozvěděli více, neváhejte se nám ozvat. Společně určitě vymyslíme ideální řešení vašich požadavků. Těšíme se na spolupráci.