Místa konání

Každý prostor má svou nezaměnitelnou atmosféru, která dodá vystupujícím umělcům něco unikátního. Proto jsme i pro vás, majitele a provozovatele těchto prostor a objektů, kde se kulturní akce konají, připravili služby na míru.

Integrace do vašeho webu

Vstupenky prodávané v naší síti můžete snadno zapracovat přímo do vašeho webu a vaši návštěvníci tak mohou nakupovat rovnou u vás. To vše bez nutnosti řešit jakékoliv složité technické změny na vašich stránkách, o vše podstatné se totiž postaráme my.

Vlastní design vstupenek

Chcete se odlišit od ostatních? Není problém! Připravíme pro vás unikátní design elektronických i tištěných vstupenek, takže každý kdo si zakoupí vstupenky na libovolnou akci pochopí, že se koná právě u vás.

Propagace vašeho místa

Vás i vaše akce podpoříme na všech našich digitálních kanálech a rozšíříme tak výrazně zásah vaší komunikace. Připravíme pro vás zacílenou e-mailovou kampaň, údernou komunikaci na Facebooku a Instagramu a samozřejmě se vám pověnují naši redaktoři na partnerském portálu Informuji.cz .

Široký výběr platebních metod

Kupující mají na našem webu možnost využít z mnoha platebních metod, od platby kartou či převodem, přes benefitní poukázky až po hotovost na některém z našich, či vašcih prodejních míst.

Komplexní finanční služby

Abyste se mohli naplno věnovat vašemu prostoru, náš tým se kompletně postará také o všechny finanční náležitosti kolem prodeje vstupenek. Nemusíte tak řešit opožděné či ztracené platby, refundace, slevy a další administrativní komplikace.

Další služby
Systém odbavení vstupenek
Nastavení slevových kampaní
Vlastní Pokladní systém
Merchandise
Podrobný reporting v reálném čase
Bezpečnost zákaznických dat
Zákaznická a partnerská podpora 24/7
Prodej číslovaných akcí
Chcete vědět víc? Kontaktuje nás…

Pokud vás zaujaly naše služby a rádi byste se dozvěděli více, neváhejte se nám ozvat. Společně určitě vymyslíme ideální řešení vašich požadavků. Těšíme se na spolupráci.