Prohlášení pořadatele ke zrušeným koncertům Mandrage

Pořadatel, agentura Mandrage s.r.o., nás informovala o zrušení únorových koncertu skupiny Mandrage s výjimkou Prahy:

"Ahoj všem,

bohužel nemáme jinou možnost, než oznámit, že s výjimkou koncertu v pražském Foru Karlín rušíme celé nadcházející turné Dlouhej únor.

Všichni jsme do poslední chvíle věřili tomu, že to zvládnem a že to bude fajn. Že odejdeme ze scény s čistým štítem a třeba se zas jednou, celí šťastní, vrátíme. Naše plány ovšem náhle vzaly za své. Navzdory tomu, že jsme se všichni snažili, aby se Víťa dal dokupy, navzdory tomu, že jsme minulý týden začali všichni zase zkoušet, navzdory Víťovu zdánlivě znovu nabytému elánu, navzdory všem dohodám. Víťa s námi před dvěma dny opět prakticky přerušil komunikaci, v jedné z mála SMS zpráv, které nám poslal, stálo, že chce turné zrušit. A tak se nedá nic dělat.

Rozloučíme se s vámi v sobotu ve Foru Karlín. Voláme našim kamarádům, zpěvákům, producentům, všem, které máme rádi a zveme je, aby nám pomohli pochovat naši kapelu. Ukazuje se, že máme kolem sebe spoustu skvělých lidí, kteří nás přijdou podpořit, řada z nich i přes své původní sobotní plány, a kteří se uvolili takhle narychlo naučit naše písničky. Zahrajem si spolu naposled, i když ne v sestavě, v kterou jsme do poslední chvíle doufali.

Moc se omlouváme všem z vás, kteří máte koupené lístky na další plánované štace, ale nemůžeme nic dělat. Vstupné bude samozřejmě možné standardní cestou vrátit. A omlouváme se i všem pořadatelům, médiím, partnerům. Je to trapné a je nám to celé upřímně moc líto.

Naopak moc děkujeme všem hostům, že nás nenechali na holičkách. Vážíme si toho.

A děkujeme i Víťovi za všechno, nebejt Tebe, tahle kapela by ani nevznikla a nikdo z nás by dneska nebyl takovej, jakej je. Třeba to vážně ještě může bejt dobrý. Myslíme na Tebe.

Matyáš, Pepa, Coopi a Franta

PS: Co nejuctivěji žádáme zejména bulvární média o solidní přístup k celé téhle situaci. Nikomu není příjemné, je-li jeho neštěstí prodáváno na tržišti, zejména pak, má-li člověk tolik starostí, jako má možná Víťa právě teď. Děkujeme."

1.2. — Forum Karlín, Praha - USKUTEČNÍ SE
6.2. — Sono Centrum, Brno - ZRUŠENO
7.2. — Sono Centrum, Brno - ZRUŠENO
8.2. — Sono Centrum, Brno - ZRUŠENO
12. 2. — Kongresové centrum ALDIS, Hradec Králové - ZRUŠENO
13. 2. — Dům kultury, Liberec - ZRUŠENO
21. 2. — KD Vltava, České Budějovice - ZRUŠENO
22. 2. — DEPO2015, Plzeň - ZRUŠENO
28. 2. — BrickHouse DOV, Ostrava - ZRUŠENO
29. 2. — BrickHouse DOV, Ostrava - ZRUŠENO

Vstupné se vrací v místě zakoupení vstupenek.

K uplatnění nároku na vrácení vstupného zakoupeného online a hladký průběh procesu refundace využijte, prosíme, webového formuláře zde:
https://www.ticketstream.cz/stranka/refundace
Referenční číslo najdete vždy v levé horní části každé vstupenky a také v horní části útržku, v případě e-ticketů je viditelně označeno.

Vzhledem k množství očekávaných refundací garantujeme navrácení peněz na váš účet s maximální lhůtou 30 dnů od obdržení žádosti.

Jménem interpreta a pořadatele akce se omlouváme za případné komplikace.

Ticketstream Team