ROCK&POP 30 LET NA SCÉNĚ – slavit se letos nebude


Vážení přátelé dobré hudby.

 Časopis Rock&Pop vyšel poprvé v květnu 1990. Hrozně jsme si přáli udělat pěknou oslavu formou koncertu. Pozvali jsme si za československou scénu kapely Gaia Mesiah a Inekafe. Ze zahraničí skapunkovou kapelu Ska-P. Vše bylo naplánované na 6. května do komplexu Forum Karlín.

 Když bylo jasné, že nám čínský virus nedovolí koncert realizovat v plánovaném termínu, přesunuli jsme jej na 23. října 2020. Bohužel situace je taková že kapela Ska-P oznámila zrušení všech vystoupení až do konce letošního roku. Vzhledem k nejistotě, která ohledně pořádání větších koncertů panuje, jsme se rozhodli oslavu 30 let existence časopisu pro letošní rok zrušit úplně.

 Pokud situace dovolí, tak společně přečkáme. V této době se snažíme i my jako časopis přežít. Jsou to krušné chvíle a děláme vše aby Rock&Pop vycházel dál. Jste-li našimi příznivci nebo jen hudební fanoušci, můžete nám pomoci. Nechceme pořádat žádné sbírky a prosit vás o něco za nic jako jiní. Stačí, když si zakoupíte předplatné ZDE a my vynaložíme všechen svůj um a úsilí, abyste byli spokojeni při čtení časopisu Rock&Pop.Držme si palce a mějte se fajn. Váš tým ROCK&POP


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (více informací). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.