Škwor - open air tour 2021 


Vážení přátelé,

přes nestabilní situaci, se kterou se všichni potýkáme, se snažíme najít řešení, jak se společně sejít a pobavit se. Proto, díky Vaší neutuchající přízni a obrovské podpoře, vyrážíme 1. května 2021 na open air tour, s velkolepou show k nové desce – TVÁŘE SMUTNEJCH HRDINŮ.


Předprodej: https://www.ticketstream.cz/vstupenky/skwor-tvare-smutnejch-hrdinu-tour


Velikost show vyžaduje technické zázemí a prostory, které jsou v možnostech pouze větších měst. Nechceme však zklamat naše fanoušky, kteří mají zakoupené vstupenky někdy i déle než rok a některá místa z roku 2020 se nám podařilo zachovat. V ostatních případech jsme hledali alternativy s co nejkratší dojezdovou vzdáleností.


Věříme, že i při velké kapacitě zvolených areálů, si dokážeme v případě potřeby poradit s aktuálními bezpečnostními opatřeními pomocí sektorů. Vstupenky budou zatím v předprodeji v omezeném množství, abychom mohli lépe reagovat na možná omezení vlády. Samozřejmě je budeme uvolňovat tak, jak to situace umožní.


Protože si vážíme Vaší trpělivosti, tak vstupenky zakoupené v roce 2020, zůstávají nadále v platnosti a to i za svou výhodnější cenu! Pokud je však pro vás nová alternativa daleko nebo nevyhovuje termín, opět máte možnost tyto vstupenky vrátit (viz níže).


Přehled koncertů nového turné (viz. leták pod zprávou) a s nimi i místa , kde a jaká vstupenka na nový koncert platí.

,


Pokud se měly konat na některých místech v roce 2020 dva koncerty po sobě, jsou nově sloučeny do jednoho dne. Pokud budete mít dotaz, prosím kontaktujte nás na vstupenky@skwor.cz


Prahu z tohoto tour rozhodně nechceme vynechat, ale jednání o místě a termínu ještě nejsou finálně uzavřena. Podrobnosti budeme průběžně doplňovat.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!


Vstupenky zakoupené v síti Ticketstream (s logem Ticketstream) můžete vrátit, a to nejpozději do 14. 2. 2021.


Vstupenky, zakoupené v městech konání akce, které nepocházejí z prodejní sítě Ticketstream, není možné použít pro vstup na koncert z turné Tváře smutnejch hrdinů. Vrácení vstupného prosím uplatňujte v místě zakoupení vstupenky.

U vstupenek zakoupených online, prosíme, vyplňte žádost o vrácení vstupného zde: REFUNDACE VSTUPENEK

U vstupenek zakoupených v kamenných pobočkách Ticketstream, vám vstupné vrátí v místě zakoupení. Aktuální info o otevírací době prodejních míst naleznete na www.ticketstream.cz/agencies


Děkujeme za pochopení, trpělivost a těšíme se na Vás!


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (více informací). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.