Škwor - open air tour 2021 


Přátelé, kamarádi,

neztrácíme optimismus, naději v lepší zítřky a přinášíme Vám dobrou zprávu!

Přestože se pro kladenský koncert v rámci nadcházející tour „Tváře smutných hrdinů“ nepodařilo najít příslušný venkovní prostor, máme pro Vás více než adekvátní náhradu. Podařilo se zajistit termín 23. 6. 2021 v areálu A – park ledárny Braník na Praze 4. Předprodej: https://www.ticketstream.cz/akce/skwor-tvare-smutnejch-hrdinu-tour-140944

Na tento termín samozřejmě zůstávají v platnosti vstupenky zakoupené na koncert na Kladně z minulého roku. Pokud budete mít dotaz, případné výměny místa vstupenky a další, prosím kontaktujte nás na vstupenky@skwor.cz.

Chápeme, že Vám tento nový termín nemusí vyhovovat a proto můžete vstupenky zakoupené v síti Ticketstream (s logem Ticketstream) vrátit, a to nejpozději do 31. 3. 2021.

Vstupenky, zakoupené v městech konání akce, které nepocházejí z prodejní sítě Ticketstream, není možné použít pro vstup na koncert z turné Tváře smutnejch hrdinů. Vrácení vstupného prosím uplatňujte v místě zakoupení vstupenky.

U vstupenek zakoupených online, prosíme, vyplňte na stránkách ticketstream.cz žádost o vrácení vstupného (https://www.ticketstream.cz/stranka/refundace) a vstupné vám bude vráceno.

U vstupenek zakoupených v kamenných pobočkách Ticketstream, vám vstupné vrátí v místě zakoupení. Aktuální info o otevírací době prodejních míst naleznete na www.ticketstream.cz/agencies

Přehled koncertů nového turné (viz. leták pod zprávou) a s nimi i místa , kde a jaká vstupenka na nový koncert platí.


,


Celková situace je stále poněkud nestabilní, nicméně věříme, že se s Vámi brzy uvidíme a neskutečně se na Vás těšíme!

Škwor


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (více informací). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.