Britská rocková legenda YES přesouvá své plánované „Relayer Tour“ na rok 2024!


Je to tak, přátelé, dorazily špatné zprávy a s obrovskou lítostí vám oznamujeme, že britská rocková legenda YES odkládá své dlouho plánované a přesouvané evropské turné na rok 2024. Důvodem jsou podle jejich vyjádření nepředvídatelné okolnosti, které kapela sama nemůže nijak ovlivnit.


Koncert YES se tedy v PRAZE, Fóru Karlín 18. května neuskuteční!

Všechny již zakoupené vstupenky však zůstávají nadále v platnosti i na nový termín koncertu v roce 2024, který oznámíme brzy!YES a jejich management prozkoumali všechny možné způsoby, jak sjednat pojistné krytí turné v případě výjimek související s COVID nebo vyloučení kontaktu s probíhající válkou na Ukrajině. Pojišťovna stáhla všechna taková pojištění, a přislíbila ho až na rok 2024!

Rizika, která je potřeba vzít v úvahu při každém turné byly jako vždy vypočítány a YES dokonce v roce 2022 podnikli turné pro Velké Británii na podporu klubů a pořadatelů akcí, ale kapela zkrátka nemůže podniknout tak rozsáhlé turné s tolika riziky, která nejsou pojištěna.

Kapela YES vyjadřuje upřímnou lítost všem svým věrným fanouškům a žádá je o pochopení. Kapela již obdržela potřebná ujištění a pojištění pro rok 2024 a je odhodlána vrátit se na pódia.


I my vám děkujeme za pochopení a doufáme, že zážitek z tohoto skvělého koncertu legendárních YES si ani za rok nenecháte ujít! Sledujte naše stránky, kde se brzy dozvíte nový termín pro PRAHU!


V případě, že máte zájem o vrácení vstupného, lze ho vrátit v místě zakoupení vstupenek. Pro online nákupy je třeba vyplnit formulář zde: https://www.ticketstream.cz/refundace.