Hezký den!

bohužel usnesení vlády z 18.5.2020 nijak nekonkretizovalo podmínky a další plán pro konání kulturních akcí v květnu a červnu.
Samozřejmě respektujeme toto rozhodnutí platné od 25. května do odvolání o limitu 300 lidí. Pro tento počet bohužel není Monster Meeting koncipován a tak nám nezbývá než čekat na další vývoj, který určí osud celého turné.
Koncerty plánované do 20.6.2020 se tedy odkládají :(. Rádi bychom vám sdělili nové termíny, ale bez jasného plánu opatření není možné rozhodnout, na jaké období akce přesunout. Obě kapely se samozřejmě těší co nejdříve zpátky na pódia za fanoušky, tedy návrat koncertů zrealizujeme hned, jak to bude legislativně možné. Odložení o rok je pro nás všechny krajní možnost.
Koncerty se neruší, jen odkládají na nejbližší možné termíny - moc bychom si přáli léto či podzim 2020. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, o koncerty nepřijdete. Sledujte stránky a sociální sítě, o dalším vývoji vás budeme samozřejmě informovat všemi cestami. Situace se může měnit velice rychle.

Děkujeme moc za pochopení, určitě nechceme ohrožovat zdraví fanoušků, pracovníků i interpretů, ale věříme, že příznivější situace pro živé koncerty je na dohled.

Dymytry, Traktor a MM tým.

VSTUPENKY NA MONSTER MEETING 2020
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (více informací). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.