Mimořádná situace: zrušení akcí od 10.3.2020


Vážené zákaznice, vážení zákazníci,

vzhledem k současné situaci jsme byli nuceni omezit přítomnost zaměstnankyň a zaměstnanců v sídle společnosti. Z tohoto důvodu je do odvolání mimo provoz telefonická linka pro zákazníky. Všechny vaše dotazy zaslané na e-mail, nebo do zpráv na Facebooku řešíme ihned, tak jak to naše kapacity dovolují.

Veškeré dostupné informace a aktuální stav zrušených nebo změněných akcí najdete pod odkazem Změny, zrušené akce. Pokud zde vaše akce není uvedena, znamená to, že jsme dosud neobdrželi oficiální vyjádření pořadatele akce, nebo ho zpracováváme.

Změny, zrušené akce

Prodejní síť Ticketstream je pověřena organizátory jednotlivých akcí k prodeji vstupenek a musíme se řídit jejich závaznými pokyny dle vzájemné smlouvy.

Jednotlivé organizátory průběžně kontaktujeme a jakmile budeme mít detailní instrukce ohledně přesunu konkrétní akce na jiný termín nebo o úplném rušení akce, budeme vás průběžně informovat.

V návaznosti na vyhlášení nouzového stavu na území České republiky je většina prodejních míst uzavřena. Prodej vstupenek a případné refundace za zrušené akce budou obnoveny po jejich opětovném otevření.

U vstupenek zakoupených online vám zašleme jasné instrukce do vámi uvedeného emailu.

Doporučujeme také sledovat online prezentace samotné akce či organizátora.

Informace budeme průběžně aktualizovat.

Děkujeme za pochopení.

zákaznická podpora Ticketstream