CESTY NA VRCHOL<BR>Inspirativní konference

CESTY NA VRCHOLInspirativní konference

Akce původně plánovaná na 01.04.2023 se přesouvá na nový termín konání 20.01.2024. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.


Informace pro návštěvníky


NEJVĚTŠÍ KONCENTRACE ZKUŠENOSTÍ ZE SPORTU, UMĚNÍ A BUSINESSU NA JEDNOM PÓDIU

Vystupující: Rytmus, Leoš Mareš, Ondřej Novotný, Zbyněk Irgl, Erika Eliášová a Petr Bílek.

Sobotní odpoledne 20. ledna 2024 v ostravském Gongu možná změní váš život. Na jednom pódiu uslyšíte 6 autentických příběhů s neskromně formulovaným cílem: nasměrovat váš potenciál, uvažování a entuziasmus tím nejlepším směrem. Že se s motivačními eventy roztrhl pytel? Nebojte se – takováto akce v Československu ještě nebyla! 


Proč do Gongu přijít?

Zažijte den plný unikátních přednášek z úst 6 známých osobností ze světa umění, sportu a byznysu. Etablovaní sportovci, podnikatelé a umělci vůbec poprvé veřejně promluví o zásadních životních rozhodnutích, která utvářela jejich unikátní CESTY NA VRCHOL a podělí se přitom o své nejosobnější zkušenosti.

Jednotliví řečníci budou hovořit mimořádně otevřeně a dozvíte se to, co byste na stránkách Forbesu hledali marně. Abychom vyvážili obrovskou dávku know-how, inspirace a postupů jak tvořit cílevědomý mindset, užijete si pod dni plném atraktivně podaných příběhů navíc závěrečnou afterparty s DJ show.


Exkluzivní vhledy do zákulisí

Co si z akce odnesete? Syrové pravdy o tvrdé kariéře, reálné vhledy do úskalí vrcholového podnikání a povědomí o skutečné ceně za úspěch. Dostanete osobně zprostředkovaná klíčová témata, esenci zkušeností a názory, které vás budou na vlastní cestě dlouhodobě a trvale inspirovat. Získáte nové profesní i osobní kontakty. Rozšíříte své vědomí, že v principu všichni řešíme stejné věci. 

Šest známých speakerů, které jindy dohromady neuvidíte představí šest životních plánů, vzestupů a pádů, které ještě nikdy nikde nezazněly. Inspirativní konference nabízí jinde nevídaný dobře promyšlený blend: rozhledy, rady, pobavení a inspiraci pro hledání vlastní cesty.

V otázkových blocích na konci každé přednášky se také budete moct řečníků zeptat na cokoliv. Inspirativní konference CESTY NA VRCHOL je zážitek, ze kterého budete dlouho čerpat


Cesty na vrchol: 6 dobrodružství

Erika Eliášová (česká podnikatelka, majitelka e-shopu ErikaFashion.cz)

Patrik Rytmus Vrbovský (československý rapper, zpěvák, televizní osobnost a zakladatel skupiny Kontrafakt)

Ondřej Novotný (promotér MMA, spolumajitel organizace OKTAGON, moderátor soutěže Robinsonův ostrov a Survivor Česko & Slovensko)

Leoš Mareš (moderátor rádia Evropa 2, zpěvák, promotér)

Zbyněk Irgl (český hokejový útočník a člen české hokejové reprezentace)

Petr Bílek (akcionář v SMS finance, spolumajitel Show2Business, pořadatel akce CESTY NA VRCHOL)


www.inspirativnikonference.cz