Dobrý den přátelé,

děkujeme, že si kupujete vstupenky a stále máte chuť chodit na naše akce.


Harmonogram Monster Meeting konopiště 31.7.:

15:00 Otevřeno

15:40 Černá

16:45 Panoptiko

17:50 Sebastien

19:00 TRAKTOR a DYMYTRY MM Show


Akce se koná v přírodním amfiteátru - zde mapa: https://goo.gl/maps/fzZcyTc1QiVdASWP6 . V jeho okolí naleznete parkoviště - centrální (Parkoviště Zámek Konopiště I.) nebo přímo u amfiteátru pod hrází rybníka (Parkoviště Zámek Konopiště II.).


Bohužel Vás musíme poprosit o dodržování základních pravidel:

• použití dezinfekce na vstupu

• nošení respirátoru

POZOR, již není možné se prokazovat čestným prohlášením, proto Vás prosíme při vstupu na koncert o prokázání se jedním z následujících dokladů:

* doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,

* doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,

* absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem,

* doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,

* aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.


Pro ty z Vás, kteří nemají očkování nebo prodělané onemocnění a nestihnou si udělat test, bude k dispozici mobilní odběrové místo u vstupu. To má ovšem omezenou kapacitu, tak prosíme, pokud je to jenom možné, přijďte už připraveni, jinak se může stát, že strávíte část akce čekáním na test.


Kompletní nařízení jsou dostupné na https://covid.gov.cz/situace/kultura/koncerty a https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/tiskove-zpravy/w210621a-0575.pdfTěšíme se na Vás a věříme, že vše společně zvládneme.

PS: vstupenky nemusíte tisknout, máme elektronické čtečky, které zvládnou čárový / QR kód i z mobilního telefonu :)


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (více informací). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.