Vyměňte si staré lístky za Hrady CZ 2022


Chcete si pořádně užít nejlepší muziku na nejhezčích památkách? Vyměňte si staré lístky za vstupenky na festival Hrady CZ 2022, který proběhne v létě příštího roku. Tak neváhejte! Předprodej vstupenek již běží. Když to stihnete do konce října, můžete vyhrát i hradní festivalová trička.

-> Chci získat lístky na Hrady CZ 2022 

 


Jak si můžete vyměnit vstupenky

Lístky na Hrady CZ můžete získat výměnou za původní vstupenky na Hrady CZ 2020 a 2021. Je to jednoduché. Za vstupenky jste dostali do mailu POUKAZ. Pořídíte si za něj novou vstupenku zde a to tak, že číslo poukazu použijete jako 100% slevový kód. Nic nedoplácíte. Novou vstupenku dostanete mailem.

Pokud jste původní vstupenku kupovali NA POBOČCE, vyměníte si ji za poukaz zde. Zadáte číslo vstupenky a do mailu vám přijde poukaz. Ten si pak vyměníte za novou vstupenku zde. Pokud jste kupovali ONLINE a poukaz Vám nepřišel, obraťte se na Ticketstream na mail poukazy@ticketstream.cz a zde Vám pomohou.

Když Vám nevyhovuje v příštím roce termín konání příslušného Hradu, na který jste měli původní vstupenku, nevadí, za poukaz si můžete pořídit lístek na jiné místo.

-> Chci vyměnit poukaz za lístky na Hrady CZ 2022 

 


Jaké jsou termíny festivalu Hrady CZ 2022

Točník – Žebrák (Středočeský kraj) 15. – 16. 7.

Kunětická hora (Pardubický kraj) 22. – 23. 7.

Švihov (Plzeňský kraj) 29. – 30. 7.

Rožmberk nad Vltavou (Jihočeský kraj) 5. – 6. 8.

Veveří (Jihomoravský kraj) 12. – 13. 8.

Hradec nad Moravicí (Moravskoslezský kraj) 19. – 20. 8.

Bouzov (Olomoucký kraj) 26. – 27. 8.

Bezděz (Liberecký kraj) 2. – 3. 9.


Hrady CZ plné hudebních hvězd

Festival Hrady CZ 2022 nabídne příští rok spoustu těch nejlepších hudebních skupin z Čech a Slovenska. Nyní můžeme jmenovat tyto tři: DIVOKEJ BILL, RYBIČKY 48 a TOMÁŠ KLUS.

-> Chci vědět více o kapelách 

 


V říjnu můžete vyhrát hradní tričko

Pokud o máte zájem o hradní merchandise, pořiďte si do konce října vstupenky na Hrady CZ 2022 ať již výměnou nebo nákupem a můžete vyhrát hradní tričko. Každou neděli budeme losovat dva výherce z řad fanoušků Hradů, kteří již budou mít lístky na příští rok.

-> Chci získat lístky na Hrady CZ 2022