Letošní ročník Vysmátého léta je zrušený. Moc nás to mrzí. Měli jsme nachystaný skvělý lineup, finišovali jsme s přípravami areálu a těšili se na to, jak si společně užijeme poslední červnovou sobotu. Ministerstvo zdravotnictví ale koncem května vydalo Mimořádné opatření zakazující kulturní představení s účastí přesahující 300 osob, čímž vyhasla poslední naše naděje na uskutečnění festivalu v plánovaném termínu.

Přesouváme tedy letošní ročník na 26. června 2021. Zakoupené vstupenky pochopitelně zůstávají v platnosti. Už teď vám můžeme slíbit, že největší hvězdy máme potvrzené i na příští rok. Budeme rádi, když si zakoupené vstupenky ponecháte a Vysmáté léto tak podpoříte.

Pokud jste ke dni tohoto oznámení (tj. k 5. 6. 2020) držitelem průkazu osoby se zdravotním postižením, nebo jste vedeni v evidenci úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání, či jste osobou těhotnou, osobou čerpající mateřskou nebo rodičovskou dovolenou nebo osobou starší 65 let nebo osamělým rodičem pečujícím o nezaopatřené dítě, máte právo žádat o vrácení vstupného. Pokud budete žádat o navrácení vstupného pro skupiny ve výjimce, zde najdete žádost: www.ticketstream.cz/stranka/covid19 


Děkujeme, že za námi stojíte a držíte nám palce.

Váš tým organizátorů Vysmátého léta


This site uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic (more info). By using this site you agree with our Terms and Conditions.