Letošní ročník Vysmátého léta je zrušený. Moc nás to mrzí. Měli jsme nachystaný skvělý lineup, finišovali jsme s přípravami areálu a těšili se na to, jak si společně užijeme poslední červnovou sobotu. Ministerstvo zdravotnictví ale koncem května vydalo Mimořádné opatření zakazující kulturní představení s účastí přesahující 300 osob, čímž vyhasla poslední naše naděje na uskutečnění festivalu v plánovaném termínu.

Přesouváme tedy letošní ročník na 26. června 2021. Zakoupené vstupenky pochopitelně zůstávají v platnosti. Už teď vám můžeme slíbit, že největší hvězdy máme potvrzené i na příští rok. Budeme rádi, když si zakoupené vstupenky ponecháte a Vysmáté léto tak podpoříte.

Pokud jste ke dni tohoto oznámení (tj. k 5. 6. 2020) držitelem průkazu osoby se zdravotním postižením, nebo jste vedeni v evidenci úřadu práce jako uchazeč o zaměstnání, či jste osobou těhotnou, osobou čerpající mateřskou nebo rodičovskou dovolenou nebo osobou starší 65 let nebo osamělým rodičem pečujícím o nezaopatřené dítě, máte právo žádat o vrácení vstupného. Pokud budete žádat o navrácení vstupného pro skupiny ve výjimce, zde najdete žádost: www.ticketstream.cz/stranka/covid19 


Děkujeme, že za námi stojíte a držíte nám palce.

Váš tým organizátorů Vysmátého léta


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (více informací). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.