Zviditelníme vaše akce

Měsíčně aktivně oslovujeme více než 3 milióny lidí v České republice. Ať už zavítají přímo na ticketstream.cz, nebo náš volnočasový rozcestník informuji.cz, kde zobrazujeme návštěvníkům desítky tisíc akcí, kde píšeme a natáčíme pozvánky a recenze. Akce partnerů také zobrazujeme v široké affiliate síti, v našich a partnerských sociálních sítích, v sítích benefitních programů, posíláme stovky cílených newslettrů, komunikujeme akce na plakátech a obrazovkách na více než 350ti partnerských pobočkách. Po domluvě s partnery zajišťujeme i reklamní formáty v rádiích, v tisku, v outdoor a TV. Každý partner od nás dostává automaticky balíček bezplatné podpory zdarma. Naším cílem je pomáhat budovat silné jméno „značku“ partnerů.

Spolehlivá podpora 24/7

Partnerům poskytujeme podporu 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Náš sehraný tým dokáže vyřešit jakékoli požadavky téměř okamžitě. Neustále nasloucháme potřebám partnerů a společně pracujeme na rozvoji služeb, tak aby každá další společná akce proběhla úspěšně.

Komplexní ticketingové služby

Dvacet let zkušeností s vývojem ticketingových a marketingových služeb je k nezaplacení. Dokážeme nabídnout různá řešení prodeje a předprodeje vstupenek pro jakýkoli typ akcí či jakékoli prodejní místo. U námi vytvořených vstupenek - jak elektronických v mobilu, ve formátu pdf, nebo tištěných vstupenek s několika ochrannými prvky garantujeme jejich unikátnost a dohledatelnost jejich nákupu. Ročně je odbaveno/zkontrolováno našimi čtečkami a mobilní aplikací Gatekeeper tisíce akcí a partneři mohou transparentně sledovat online v reálném čase průchod návštěvníků a počet odbavených vstupenek dle jednotlivých typů. Vždy doporučíme vhodné řešení tak, aby nevznikaly žádné fronty a aby návštěvníci akce byli spokojeni.

Nástroje pro partnery

V reálném čase mají naši partneři přístup k aktuálním prodejům, mohou si vygenerovat jakékoli časové statistiky, srovnání vývoje prodejů s předešlou akcí či rokem. Na Mapě prodejů pak vidí počty prodaných vstupenek (elektronických i tištěných) v jednotlivých regionech a městech a mohou tak vyhodnocovat efektivitu svých marketingových aktivit. Automaticky oslovujeme zákazníky akcí partnera prostřednictvím newsletterů a informujeme je tak o novinkách a případných změnách konkrétní akce. V aplikaci Control Report pak mohou sledovat aktuální stav návštěvníků v průběhu akce samotné. Prostřednictvím iframe Booker, nebo jednoduchého odkazu dokážeme napojit a sjednotit prodej vstupenek i přes webové a facebookové stránky partnera, který přizpůsobíme vzhledu samotných stránek. Nákupní proces je plně responzivní pro všechna zařízení, rychlý a intuitivní. Partnerům, kteří si chtějí sami tisknout a prodávat vstupenky dodáváme ucelené řešení Box Office, které zahrnuje kompletní vybavení hardware a software, včetně výroby vstupenek na míru. Poskytujeme toho mnohem více, záleží čistě na vašich potřebách.

Reference

A pokud ještě váháte s kým dlouhodobě spolupracovat, zeptejte se jakéhokoli našeho partnera na reference. Zeptejte se ho, zda s námi „roste“, zda poskytujeme rychlý a spolehlivý servis. Zda je na nás prostě spoleh. A pokud budete cítit, že by naše spolupráce mohla fungovat, ozvěte se nám na obchod@ticketstream.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (více informací). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.